Bölümlerin Puan Türleri için TIKLAYIN
TYT Puan Türü ve Bölümleri TIKLAYIN

2016 DGS Jeofizik Mühendisliği Taban Puanları

2016 DGS jeofizik mühendisliği Yerleştirme Taban Puanları Kaç? 2016 DGS jeofizik mühendisliği En Son Kaç Puanla Aldı?

2016 yılında yapılan Dikey Geçiş Sınavından doğru adaylar jeofizik mühendisliği bölümüne en az kaç puanla yerleşti, jeofizik mühendisliği kontenjanları ne kadar, üniversiteler jeofizik mühendisliği bölümüne hangi puan türüne göre öğrenci alıyor sorusunun cevabını bu konuda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki listede 2016 DGS sınavında jeofizik mühendisliği bölümü en düşük ve en yüksek puanları, sıralamaları, kontenjanları, yerleşen sayısı ile hangi puan türüne göre alım yaptığını içeren bilgiler tablosu yer almaktadır.

Aşağıdaki tabloda arama yapmak isterseniz; “Bölüm Yaz” yerine üniversite adı veya şehir yazarak istediğiniz bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehir yazarak sadece o şehirdeki jeofizik mühendisliği bölümlerini listeleyebilirsiniz.

MIN: En az kaç puanla yerleşildi.
MAX: En çok kaç puanla yerleşildi.
KON: Kontenjan sayısı.
YER: Yerleşen sayısı.
TÜR: Hangi puan türünden aldığı.

Tablodaki MIN yazısını tıklayarak, en düşük ve ya en yüksek puanla alan üniversiteleri sıralayabilirsiniz. Ayrıca yuvarlak yeşil butonlara tıklayarak, bölümleri detaylı görüntüleyebilirsiniz.

2016 dgs jeofizik mühendisliği taban puanları

ÜNiVERSiTEMiNMAXKONYERTÜR
Ankara Üniversitesi/Jeofizik Mühendisliği25726122SAY
Dokuz Eylül Üniversitesi (izmir)/Jeofizik Mühendisliği23323933SAY
istanbul Teknik Üniversitesi/Jeofizik Mühendisliği24024522SAY
istanbul Üniversitesi/Jeofizik Mühendisliği22423755SAY
Kocaeli Üniversitesi/Jeofizik Mühendisliği22823322SAY

2016 jeofizik mühendisliği taban puanları, 2016 dgs jeofizik mühendisliği taban puanları kaç, jeofizik mühendisliği en az kaç puanla aldı, 2016 dgs jeofizik mühendisliği en son kaç puanla kapattı, jeofizik mühendisliği bölümü başarı sıralaması kaç, hakkında bilgiler, jeofizik mühendisliği bölümü en son kaç netle aldı? Puanla aldı? Taban ve tavan puanların listesi nedir? Sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.