Bölümlerin Puan Türleri için TIKLAYIN
TYT Puan Türü ve Bölümleri TIKLAYIN

2016 DGS Su Ürünleri Mühendisliği Taban Puanları

2016 DGS Su Ürünleri Mühendisliği Yerleştirme Taban Puanları Kaç? 2016 DGS Su Ürünleri Mühendisliği En Son Kaç Puanla Aldı?

2016 yılında yapılan Dikey Geçiş Sınavından doğru adaylar su ürünleri mühendisliği bölümüne en az kaç puanla yerleşti, su ürünleri mühendisliği kontenjanları ne kadar, üniversiteler su ürünleri mühendisliği bölümüne hangi puan türüne göre öğrenci alıyor sorusunun cevabını bu konuda bulabilirsiniz.

➡ Aşağıdaki listede 2016 DGS sınavında su ürünleri mühendisliği bölümü en düşük ve en yüksek puanları, sıralamaları, kontenjanları, yerleşen sayısı ile hangi puan türüne göre alım yaptığını içeren bilgiler tablosu yer almaktadır.

➡ Aşağıdaki tabloda arama yapmak isterseniz; “Bölüm Yaz” yerine üniversite adı veya şehir yazarak istediğiniz bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehir yazarak sadece o şehirdeki su ürünleri mühendisliği bölümlerini listeleyebilirsiniz.

MIN: En az kaç puanla yerleşildi.
MAX: En çok kaç puanla yerleşildi.
KON: Kontenjan sayısı.
YER: Yerleşen sayısı.
TÜR: Hangi puan türünden aldığı.

➡ Tablodaki MIN yazısını tıklayarak, en düşük ve ya en yüksek puanla alan üniversiteleri sıralayabilirsiniz. Ayrıca yuvarlak yeşil butonlara tıklayarak, bölümleri detaylı görüntüleyebilirsiniz.

2016 dgs su ürünleri mühendisliği taban puanları

ÜNiVERSiTEMiNMAXKONYERTÜR
Akdeniz Üniversitesi (Antalya)/Su Ürünleri Mühendisliği27027011SAY
Ankara Üniversitesi/Su Ürünleri Mühendisliği25527422SAY
Ege Üniversitesi (izmir)/Su Ürünleri Mühendisliği24625322SAY
istanbul Üniversitesi/Su Ürünleri Mühendisliği24727433SAY

2016 su ürünleri mühendisliği taban puanları, 2016 dgs su ürünleri mühendisliği taban puanları kaç, su ürünleri mühendisliği en az kaç puanla aldı, 2016 dgs su ürünleri mühendisliği en son kaç puanla kapattı, su ürünleri mühendisliği bölümü başarı sıralaması kaç, hakkında bilgiler, su ürünleri mühendisliği bölümü en son kaç netle aldı? Puanla aldı? Taban ve tavan puanların listesi nedir? Sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.