BÖLÜMLERİN PUAN TÜRLERİ: TIKLAYIN
TYT İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
YENİ PUAN TÜRLERİ: TIKLAYIN
SÖZEL İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
SAYISAL İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
EŞİT AĞIRLIK İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN

Adli Bilimler Başarı Sıralaması

2018-2019 TYT AYT YKS Adli Bilimler Başarı Sıralaması

TYT AYT YGS LYS YKS üniversite sınavlarında Adli Bilimler için kaç bine girmek gerekiyor, Adli Bilimler kaç binle alıyor, Adli Bilimler kaç binle kapattı, Adli Bilimler kaç bine gelir tarzı soruların en mantıklı ve doğru cevabını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Tablodaki veriler YÖK ve ÖSYM’nin resmi verileri olup; geçmiş yıllardaki Adli Bilimler başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede 2018, 2019, 2020 ve daha sonraki yıllarda yapılacak üniversiteye geçiş sınavlarında Adli Bilimler bölümü için kaç bine girmeniz gerektiğini öğrenip, bu bölüm hangi puan türünden alıyorsa, o puan türünde en iyi sıralama için ders çalışabilirsiniz.

Adli Bilimler bölümünün hangi puan türünden aldığını öğrenmek isterseniz TIKLAYIN bölümün puan türünü burada paylaşmama sebebimiz; herhangi bir puan türü değişikliğinde puan türleri sayfasını devamlı güncelliyor olmamız. Açılacak olan sayfada tüm puan türlerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Adli Bilimler ve bir çok bölümün en az kaç netle kazanıldığını merak ediyorsanız, sitenin en üstünde yer alan Kaç Net Aldı menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Bu sayfayı cep telefonunuzdan görüntülüyorsanız; üniversitelerin başında yer alan simgesine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablolarda aradığınız üniversite ismini BUL yerine yazarak direk ulaşın.

2017-2018 Adli Bilimler Başarı Sıralaması

ÜniversiteSıralamaTaban PuanYerleşenÜcret/BursTürü
Üsküdar Üniversitesi/Adli Bilimler59706384.3096Tam BursluÖzel
Üsküdar Üniversitesi/Adli Bilimler  159677291.75424%75 BursluÖzel
Üsküdar Üniversitesi/Adli Bilimler  296268228.72224%50 BursluÖzel

 

TYT AYT YKS YGS LYS Adli Bilimler için kaç bine girmek gerekir? Adli Bilimler kaç binle alıyor? Adli Bilimler kaç binle kapattı? Adli Bilimler kaç binden alıyor? TYT AYT YKS YGS LYS  Adli Bilimler kaç bin sıralaması? TYT AYT YKS YGS LYS  Adli Bilimler kaç bine geriler? Adli Bilimler kaç bine girmek lazım? Yeni Adli Bilimler başarı sıralaması-En son Adli Bilimler başarı sıralamaları. En son kaçıncı kişi kazandı? Kaç biniciyi almış?

Yayınlanma Tarihi:
YORUMLAR