BÖLÜMLERİN PUAN TÜRLERİ: TIKLAYIN
TYT İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
YENİ PUAN TÜRLERİ: TIKLAYIN
SÖZEL İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
SAYISAL İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
EŞİT AĞIRLIK İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN

Adli Bilişim Mühendisliği Başarı Sıralaması

2018-2019 TYT AYT YKS Adli Bilişim Mühendisliği Başarı Sıralaması

TYT AYT YGS LYS YKS üniversite sınavlarında Adli Bilişim Mühendisliği için kaç bine girmek gerekiyor, Adli Bilişim Mühendisliği kaç binle alıyor, Adli Bilişim Mühendisliği kaç binle kapattı, Adli Bilişim Mühendisliği kaç bine gelir tarzı soruların en mantıklı ve doğru cevabını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Tablodaki veriler YÖK ve ÖSYM’nin resmi verileri olup; geçmiş yıllardaki Adli Bilişim Mühendisliği başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede 2018, 2019, 2020 ve daha sonraki yıllarda yapılacak üniversiteye geçiş sınavlarında Adli Bilişim Mühendisliği bölümü için kaç bine girmeniz gerektiğini öğrenip, bu bölüm hangi puan türünden alıyorsa, o puan türünde en iyi sıralama için ders çalışabilirsiniz.

Adli Bilişim Mühendisliği bölümünün hangi puan türünden aldığını öğrenmek isterseniz TIKLAYIN bölümün puan türünü burada paylaşmama sebebimiz; herhangi bir puan türü değişikliğinde puan türleri sayfasını devamlı güncelliyor olmamız. Açılacak olan sayfada tüm puan türlerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Adli Bilişim Mühendisliği ve bir çok bölümün en az kaç netle kazanıldığını merak ediyorsanız, sitenin en üstünde yer alan Kaç Net Aldı menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Bu sayfayı cep telefonunuzdan görüntülüyorsanız; üniversitelerin başında yer alan simgesine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablolarda aradığınız üniversite ismini BUL yerine yazarak direk ulaşın.

2017-2018 Adli Bilişim Mühendisliği Başarı Sıralaması

ÜniversiteSıralamaTaban PuanYerleşenÜcret/BursTürü
Fırat Üniversitesi/Adli Bilişim Mühendisliği   164259284,09150ÜcretsizDevlet
Fırat Üniversitesi/Adli Bilişim Mühendisliği   189924268,91036İÖ-ÜcretliDevlet
Fırat Üniversitesi/Adli Bilişim Mühendisliği(M.T.O.K.)   231274248,75313ÜcretsizDevlet

 

TYT AYT YKS YGS LYS Adli Bilişim Mühendisliği için kaç bine girmek gerekir? Adli Bilişim Mühendisliği kaç binle alıyor? Adli Bilişim Mühendisliği kaç binle kapattı? Adli Bilişim Mühendisliği kaç binden alıyor? TYT AYT YKS YGS LYS  Adli Bilişim Mühendisliği kaç bin sıralaması? TYT AYT YKS YGS LYS  Adli Bilişim Mühendisliği kaç bine geriler? Adli Bilişim Mühendisliği kaç bine girmek lazım? Yeni Adli Bilişim Mühendisliği başarı sıralaması-En son Adli Bilişim Mühendisliği başarı sıralamaları. En son kaçıncı kişi kazandı? Kaç biniciyi almış?

Yayınlanma Tarihi:
YORUMLAR