BÖLÜMLERİN PUAN TÜRLERİ: TIKLAYIN
TYT İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
YENİ PUAN TÜRLERİ: TIKLAYIN
SÖZEL İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
SAYISAL İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN
EŞİT AĞIRLIK İLE ALAN BÖLÜMLER: TIKLAYIN

Aile ve Tüketici Bilimleri Başarı Sıralaması

2018-2019 TYT AYT YKS Aile ve Tüketici Bilimleri Başarı Sıralaması

TYT AYT YGS LYS YKS üniversite sınavlarında Aile ve Tüketici Bilimleri için kaç bine girmek gerekiyor, Aile ve Tüketici Bilimleri kaç binle alıyor, Aile ve Tüketici Bilimleri kaç binle kapattı, Aile ve Tüketici Bilimleri kaç bine gelir tarzı soruların en mantıklı ve doğru cevabını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Tablodaki veriler YÖK ve ÖSYM’nin resmi verileri olup; geçmiş yıllardaki Aile ve Tüketici Bilimleri başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede 2018, 2019, 2020 ve daha sonraki yıllarda yapılacak üniversiteye geçiş sınavlarında Aile ve Tüketici Bilimleri bölümü için kaç bine girmeniz gerektiğini öğrenip, bu bölüm hangi puan türünden alıyorsa, o puan türünde en iyi sıralama için ders çalışabilirsiniz.

Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünün hangi puan türünden aldığını öğrenmek isterseniz TIKLAYIN bölümün puan türünü burada paylaşmama sebebimiz; herhangi bir puan türü değişikliğinde puan türleri sayfasını devamlı güncelliyor olmamız. Açılacak olan sayfada tüm puan türlerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Aile ve Tüketici Bilimleri ve bir çok bölümün en az kaç netle kazanıldığını merak ediyorsanız, sitenin en üstünde yer alan Kaç Net Aldı menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Bu sayfayı cep telefonunuzdan görüntülüyorsanız; üniversitelerin başında yer alan simgesine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablolarda aradığınız üniversite ismini BUL yerine yazarak direk ulaşın.

2017-2018 Aile ve Tüketici Bilimleri Başarı Sıralaması

ÜniversitesiSıralamaTaban PuanYerleşenÜcret/BursTürü
Hacettepe Üniversitesi/Aile ve Tüketici Bilimleri173034318,52282ÜcretsizDevlet

TYT AYT YKS YGS LYS Aile ve Tüketici Bilimleri için kaç bine girmek gerekir? Aile ve Tüketici Bilimleri kaç binle alıyor? Aile ve Tüketici Bilimleri kaç binle kapattı? Aile ve Tüketici Bilimleri kaç binden alıyor? TYT AYT YKS YGS LYS  Aile ve Tüketici Bilimleri kaç bin sıralaması? TYT AYT YKS YGS LYS  Aile ve Tüketici Bilimleri kaç bine geriler? Aile ve Tüketici Bilimleri kaç bine girmek lazım? Yeni Aile ve Tüketici Bilimleri başarı sıralaması-En son Aile ve Tüketici Bilimleri başarı sıralamaları. En son kaçıncı kişi kazandı? Kaç biniciyi almış?

Yayınlanma Tarihi:
YORUMLAR