İkram Hizmetleri Başarı Sıralaması

2018-2019 TYT AYT YKS İkram Hizmetleri Başarı Sıralaması

TYT AYT YGS LYS YKS üniversite sınavlarında İkram Hizmetleri için kaç bine girmek gerekiyor, İkram Hizmetleri kaç binle alıyor, İkram Hizmetleri kaç binle kapattı, İkram Hizmetleri kaç bine gelir tarzı soruların en mantıklı ve doğru cevabını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Tablodaki veriler YÖK ve ÖSYM’nin resmi verileri olup; geçmiş yıllardaki İkram Hizmetleri başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede 2018, 2019, 2020 ve daha sonraki yıllarda yapılacak üniversiteye geçiş sınavlarında İkram Hizmetleri bölümü için kaç bine girmeniz gerektiğini öğrenip, bu bölüm hangi puan türünden alıyorsa, o puan türünde en iyi sıralama için ders çalışabilirsiniz.

İkram Hizmetleri bölümünün hangi puan türünden aldığını öğrenmek isterseniz TIKLAYIN bölümün puan türünü burada paylaşmama sebebimiz; herhangi bir puan türü değişikliğinde puan türleri sayfasını devamlı güncelliyor olmamız. Açılacak olan sayfada tüm puan türlerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz.

Ayrıca İkram Hizmetleri ve bir çok bölümün en az kaç netle kazanıldığını merak ediyorsanız, sitenin en üstünde yer alan Kaç Net Aldı menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Bu sayfayı cep telefonunuzdan görüntülüyorsanız; üniversitelerin başında yer alan simgesine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablolarda aradığınız üniversite ismini BUL yerine yazarak direk ulaşın.

2017-2018 İkram Hizmetleri Başarı Sıralaması

ÜniversiteSıralamaTaban PuanÜcret/BursTürü
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi/İkram Hizmetleri1677900190,230ÜcretsizDevlet
Akdeniz Üniversitesi/İkram Hizmetleri1688768188,861ÜcretsizDevlet
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi/İkram Hizmetleri1705691185,776ÜcretsizDevlet

 

TYT AYT YKS YGS LYS İkram Hizmetleri için kaç bine girmek gerekir? İkram Hizmetleri kaç binle alıyor? İkram Hizmetleri kaç binle kapattı? İkram Hizmetleri kaç binden alıyor? TYT AYT YKS YGS LYS  İkram Hizmetleri kaç bin sıralaması? TYT AYT YKS YGS LYS  İkram Hizmetleri kaç bine geriler? İkram Hizmetleri kaç bine girmek lazım? Yeni İkram Hizmetleri başarı sıralaması-En son İkram Hizmetleri başarı sıralamaları. En son kaçıncı kişi kazandı? Kaç biniciyi almış?

Yayınlanma Tarihi:
YORUMLAR