İktisadi ve İdari Bilimler Programları Başarı Sıralaması

2018-2019 TYT AYT YKS İktisadi ve İdari Bilimler Programları Başarı Sıralaması

TYT AYT YGS LYS YKS üniversite sınavlarında İktisadi ve İdari Bilimler Programları için kaç bine girmek gerekiyor, İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç binle alıyor, İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç binle kapattı, İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç bine gelir tarzı soruların en mantıklı ve doğru cevabını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Tablodaki veriler YÖK ve ÖSYM’nin resmi verileri olup; geçmiş yıllardaki İktisadi ve İdari Bilimler Programları başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede 2018, 2019, 2020 ve daha sonraki yıllarda yapılacak üniversiteye geçiş sınavlarında İktisadi ve İdari Bilimler Programları bölümü için kaç bine girmeniz gerektiğini öğrenip, bu bölüm hangi puan türünden alıyorsa, o puan türünde en iyi sıralama için ders çalışabilirsiniz.

İktisadi ve İdari Bilimler Programları bölümünün hangi puan türünden aldığını öğrenmek isterseniz TIKLAYIN bölümün puan türünü burada paylaşmama sebebimiz; herhangi bir puan türü değişikliğinde puan türleri sayfasını devamlı güncelliyor olmamız. Açılacak olan sayfada tüm puan türlerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz.

Ayrıca İktisadi ve İdari Bilimler Programları ve bir çok bölümün en az kaç netle kazanıldığını merak ediyorsanız, sitenin en üstünde yer alan Kaç Net Aldı menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Bu sayfayı cep telefonunuzdan görüntülüyorsanız; üniversitelerin başında yer alan simgesine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablolarda aradığınız üniversite ismini BUL yerine yazarak direk ulaşın.

2017-2018 İktisadi ve İdari Bilimler Programları Başarı Sıralaması

ÜniversiteSıralamaTaban PuanYerleşenÜcret/BursTürü
Ted Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Programları54131379,29512Tam BursluÖzel
Ted Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Programları353926248,98279%50 BursluÖzel

 

TYT AYT YKS YGS LYS İktisadi ve İdari Bilimler Programları için kaç bine girmek gerekir? İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç binle alıyor? İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç binle kapattı? İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç binden alıyor? TYT AYT YKS YGS LYS  İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç bin sıralaması? TYT AYT YKS YGS LYS  İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç bine geriler? İktisadi ve İdari Bilimler Programları kaç bine girmek lazım? Yeni İktisadi ve İdari Bilimler Programları başarı sıralaması-En son İktisadi ve İdari Bilimler Programları başarı sıralamaları. En son kaçıncı kişi kazandı? Kaç biniciyi almış?

Yayınlanma Tarihi:
YORUMLAR